Kilka słów o obozie

Jezioro Białe – Okuninka

Camp windsurfingowy – obóz windsurfingowy dla Dzieci. Bezpieczne kolonie Dla Dzieci. Co warto wiedzieć zapisując dziecko na kolonie? Przede wszystkim trzeba sprawdzić organizatora wypoczynku! Czy działa legalnie, czy zgłasza obozy i kolonie do Kuratorium Oświaty? Tylko spełniając te kryteria mamy pewność, że nad organizatorem sprawowany jest prawny nadzór organów do tego powołanych

Kadra na obozach i koloniach

wysyłając dziecko na kolonie warto sprawdzić i zainteresować się czy osoby będące wychowawcami, opiekunami lub trenerami mają doświadczenie w pracy z dziećmi, oraz czy są to osoby, które spełniają prawne wymagania do pracy w takim charakterze na obozie lub kolonii.

Kolonie, obóz czy camp ?

Często spotykają się Państwo z różnym nazewnictwem wyjazdów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży. Jakie są różnice pomiędzy kolonią a obozem (campem). Obóz i camp to tak naprawdę to samo – camp pochodzi z języka angielskiego. Różnicą pomiędzy kolonią i obozem jest to, że zazwyczaj obozy są wypoczynkiem nastawionym na sport i mają różne profile, posiadają też część rekreacyjną w programie dnia. Obozy i campy z Aktywnym Dzieciakiem zazwyczaj są profilowane, np. Obóz pływacki, obóz windsurfingowy, obóz piłkarski, obóz przygodowy, obóz narciarski itp. Są to wydarzenia sportowo-rekreacyjne, na których Dzieci mają okazję uprawiania nowych dyscyplin sportowych, poznania zasad współzawodnictwa, pracy oraz funkcjonowania w grupie, pokonywania własnych słabości i szukania aktywności sportowych, które pozostaną z uczestnikami na dłużej.

Aktywny Dzieciak – organizator turystyki aktywnej

Aktywny Dzieciak jest firmą organizującą kolonie zimowe oraz letnie od 2012 roku. Posiadamy do tego wszystkie potrzebne zezwolenia, certyfikaty oraz gwarancję turystyczną Signal Iduna. Jeżeli chcą Państwo zapisać dziecko na obóz lub camp na najwyższym poziomie ze świetną kadrą i w miejscach z bardzo dobrymi warunkami zapraszamy na wyjazdy wakacyjne z Aktywnym Dzieciakiem ! Pracujemy z dziećmi codziennie od 12 lat prowadząc szkołę pływania MORE OF LIFE w Warszawie i okolicach.

rozgrzewka - pływanie

Ośrodek Sportu we Włodawie

więcej

plac zabaw na wodzie - obóz

po zajęciach sportowych rekreacja - wakacje dla dzieci

więcej

super atrakcje na obozach i koloniach

obozy letnie i kolonie zimowe

więcej

nasz ośrodek - hotel Sanvit

camp nad Jeziorem

więcej

po zajęciach profilowych na obozie

kolonie i obozy warszawa

więcej

wakacje dla dzieci na Jeziorem

Aktywny Dzieciak - organizator turystyki

więcej

kolonie z nauką pływania

obóz pływacki wyjazdy z Warszawy

więcej

Fotorelacje

Kontakt

Dane Firmy :

Szkoła Pływania MORE OF LIFE
z siedzibą w Warszawie

Dane do kontaktu :
Małgorzata Zawiślak
tel.  690 694 021
Warszawa
email: info@more-life.pl

Numer konta

Informacje

Regulamin
Lista rzeczy do zabrania
Fotorelacje

Obozy dla dzieci i młodzieży © 2017-2024

Aktywny dzieciak
jest marką szkoły pływania
More of Life:

Social media

Najnowsze informacje dotyczące naszych obozów możesz zobaczyć w fotorelacjach lub na portalach społecznościowych:

projekt i realizacja: www.kochinke.pl