Kilka słów o obozie

Obozy letnie dla Dzieci

windsurfingowy obóz dla dzieci – jezioro Białe – obozy i kolonie dla dzieci. To już kolejny rok, w którym przyjechaliśmy na obóz do Okuninki. Wracamy tu co roku, gdyż mamy w tym miejscu super bazę wypadową do wszelkich atrakcji i baz sportowych. Niedaleko- we Włodawie wynajmujemy cały basen na Nasz Obóz pływacki. Na Naszych obozach są przewidziane codzienne atrakcje, które  bawią i uczą ! Dbamy o swój wizerunek dlatego na Obozy i kolonie wybieramy najlepsze ośrodki w Polsce, które gwarantują świetne warunki pobytowe oraz znakomite jedzenie. Wszystkie Nasze wakacyjne wyjazdy dla Dzieci zgłaszamy do Kuratorium Oświaty w Warszawie. Bezpieczeństwo i legalność obozów sportowych jest dla Nas najważniejsze. Od 12 lat pracujemy z Dziećmi prowadząc szkółkę pływania !!

kadra trenerska

Jako, że od 11 lat prowadzimy szkołę pływania, na Nasze wyjazdy zabieramy tylko sprawdzonych wychowawców, osoby po pedagogice pracujące na co dzień z Dziećmi. Prowadząc codzienne zajęcia pływackie wiemy doskonale jak ważne jest bezpieczeństwo. Na Naszych obozach i koloniach najważniejsze jest to, żeby każdy z naszych obozowiczów czuł się wyjątkowo. Dbamy o to, żeby w każdym pokoju mieszkały Dzieci i Młodzież w tym samym wieku, jeżeli widzimy, że w danym pokoju uczestnicy się nie dogadują to od razu zmieniamy lokatorów dopasowując ich charakterologicznie, zazwyczaj wystarczą nam pierwsze dwa dni, żeby poznać naszych uczestników i stwierdzić jakie są ich mocne lub słabsze strony. Nie istnieje więcej dziecięcych charakterów, niż zdążyliśmy poznać przez te 11 lat pracy, dlatego jesteśmy w stanie idealnie dopasowywać i integrować ze sobą poszczególnych uczestników wyjazdów, które organizujemy.

obozy i kolonie – atrakcje i organizator

atrakcje : obozy i kolonie dla dzieci, baseny, Aquaparki, tory gokartowe, parki linowe, rowery wodne, kajaki, strzelanie z łuku, wyjścia do sal zabaw, parki dinozaurów, parki rozrywki, kręgielnie, trampoliny, kąpieliska, wesołe miasteczka i wiele innych. Z aktywnym Dzieciakiem nie ma nudy ! Jako organizator turystyki dla dzieci organizujemy obozy, campy, kolonie tematyczne także półkolonie letnie i zimowe.

Windsurfingowy obóz dla dzieci – Jezioro Białe – zapraszamy do oglądania

atrakcje campu : kajaki

organizator obozów i półkoloni - aktywny dzieciak

więcej

kurs windsurfingowy

camp windsurfingowy

więcej

obóz z windsurfingiem nad jeziorem

na obozach zawsze pływamy z asekuracją

więcej

wakacyjne obozy sportowe

obóz z super warunkami i świetnym wyżywieniem

więcej

Jezioro Białe - AndiSurf lekcje windsurfingu

super wypoczynek i rekreacja dla dzieci

więcej

obozy tematyczne - campy sportowe

atrakcje z aktywnym dzieciakiem - organizatorem turystyki dla dzieci

więcej

mecz Polski na obozie windsurfingowym

obóz tematyczny - windsurfing

więcej

Fotorelacje

Kontakt

Dane Firmy :

Szkoła Pływania MORE OF LIFE
z siedzibą w Warszawie

Dane do kontaktu :
Małgorzata Zawiślak
tel.  690 694 021
Warszawa
email: info@more-life.pl

Numer konta

Informacje

Regulamin
Lista rzeczy do zabrania
Fotorelacje

Obozy dla dzieci i młodzieży © 2017-2024

Aktywny dzieciak
jest marką szkoły pływania
More of Life:

Social media

Najnowsze informacje dotyczące naszych obozów możesz zobaczyć w fotorelacjach lub na portalach społecznościowych:

projekt i realizacja: www.kochinke.pl