Kilka słów o obozie

Camp pływacki nad Jeziorem Białym. Jeździmy tutaj od 2016 roku !! Mamy wspaniałą bazę z warunkami hotelowymi. Od 2012 roku organizujemy kolonie i campy dla dzieci i młodzieży. Praca z dziećmi jest Naszą codzienną pracą od 2010 roku!! Od tego czasu uczymy dzieci pływania na warszawskich i okolicznych pływalniach. Od 2016 roku Nasza szkoła pływania MORE OF LIFE, jest także właścicielem i pomysłodawcą Aktywnego Dzieciaka, czyli organizatora turystyki aktywnej. Wiemy jak organizować, planować i dbać o bezpieczeństwo naszych obozowiczów. Kto może bardziej zadbać o bezpieczny wypoczynek na obozie nad wodą jak nie instruktorzy pływania i ratownicy pracujący na co dzień w naszej szkółce?? Przez te wszystkie lata nauczyliśmy się bardzo ważnej rzeczy – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrobienia! Obozy i kolonie sportowe a także kolonie rekreacyjne powinny charakteryzować się niebanalnym programem, który zainteresuje wszystkich uczestników danego wyjazdu wakacyjnego bądź zimowego. To właśnie robimy od tylu lat!!

Bezpieczne kolonie i obozy = bezpieczny wypoczynek nad wodą

Podstawą w wyborze organizatora na wypoczynek dla dzieci jest znajomość podstawowych kryteriów, które taki podmiot powinien spełniać : wypoczynek powinien być zgłoszony do Kuratorium Oświaty w miejscu zgodnym z siedzibą firmy, organizator powinien widnieć w ogólnopolskim rejestrze organizatorów turystyki – jest to Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych.

Co daje wybór organizatora, legalnie prowadzącego obozy dla Dzieci?

Przede wszystkim spokój spowodowany wiedzą, iż wybrali Państwo firmę, która organizuje obozy i kolonie zgodnie z ogólnie wyznaczonymi standardami przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Jak sprawdzić organizatora wypoczynku dzieci – kolonie i obozy podlegają MEN

Wystarczy poprosić o udostępnienie wpisu do rejestru organizatorów turystyki oraz o potwierdzenie posiadania Gwarancji Turystycznej. Na stronie www.wypoczynek.mein.gov.pl można sprawdzić czy dany obóz sportowy, camp lub kolonia zostały zgłoszone i zatwierdzone przez Kuratorium Oświaty. Dlaczego takie ważne jest aby obozy i kolonie dla dzieci były zatwierdzone przez Kuratorium? Tylko takie wyjazdy są sprawdzane i kontrolowane przez uprawnione do tego organy. Legalnie działający organizator turystyki dla Dzieci podlega szczegółowej kontroli na każdym z wyjazdów. Na kontrolach sprawdzane są uprawnienia całej kadry wychowawców, trenerów i kierownika wypoczynku. Wszystkie osoby sprawujące opiekę nad dziećmi muszą posiadać zaświadczenia o niekaralności ważne tylko przez rok, badania lekarskie pozwalające na pracę z dziećmi. Opiekunowie są też sprawdzani we wszystkich bazach dotyczących przestępstw. Obiekt w którym organizowane są obozy lub kolonie musi posiadać opinię PPOŻ – wystawianą przez Straż Pożarną. Ośrodek w którym odbywa się wypoczynek – campy dla Dzieci podlega szczegółowej kontroli Sanepidu. Aktywny Dzieciak spełnia wszystkie te kryteria – zapraszamy na wyjazdy wakacyjne letnie i zimowe!

atrakcja campu nad Jeziorem - rowery wodne

kolonie z pływaniem

więcej

koniec obozu sportowego

medale na zakończenie wyjazdu letniego dla dzieci

więcej

dmuchańce na Jeziorze Białym

zabawa - obozy campy i kolonie Aktywny Dzieciak

więcej

kolonie wakacje - przejazd ciuchcią po okolicy

rekreacja po zajęciach sportowych

więcej

organizator wyjazdów letnich i zimowych

obóz letni w Lubelskim

więcej

obóz z nauką pływania

kolonie zimowe i letnie

więcej

campy sportowe-rekreacyjne

kolonie sportowe

więcej

zajęcia sportowe na obozie pływackim

Wakacyjne wyjazdy dla Dzieci

więcej

park wodny - camp nad jeziorem

obozy i kolonie dla dzieci i młodzieży

więcej

Fotorelacje

Kontakt

Dane Firmy :

Szkoła Pływania MORE OF LIFE
z siedzibą w Warszawie

Dane do kontaktu :
Małgorzata Zawiślak
tel.  690 694 021
Warszawa
email: info@more-life.pl

Numer konta

Informacje

Regulamin
Lista rzeczy do zabrania
Fotorelacje

Obozy dla dzieci i młodzieży © 2017-2024

Aktywny dzieciak
jest marką szkoły pływania
More of Life:

Social media

Najnowsze informacje dotyczące naszych obozów możesz zobaczyć w fotorelacjach lub na portalach społecznościowych:

projekt i realizacja: www.kochinke.pl